March 29, 2013

Emma Watson News!

Objevilo se několik nových informací ohledně Emmy Watson. Film režírovaný Sophií Coppolou The Bling Ring, ve kterém hraje i Emma bude mít premiéru letos na filmovém festivalu v Cannes a do kin by měl přijít 14. června 2013. Emma je také nominována hned ve dvou kategoriích MTV Movie Awards 2013 - Nejlepší ženský herecký výkon a Nejlepší polibek a 14. května 2013 jí bude na udílení těchto cen v Los Angeles udělena cena MTV Trailblazer Award, což je ocenění udělované mladým celebritám, které jsou díky svému talentu obdivovány společností ve všech směrech a inspirují ji. MTV Trailblazer Award je udělována teprve od minulého roku, kdy ji získala herečka Emma Stone. Strašně moc Emmě Watson gratuluji, protože si myslím, že ona je celebrita, která si tuto cenu sto procentně zaslouží! A to že se Emma na udílení cen MTV Movie Awards 2013 zůčastní bylo potvrzeno samotnou MTV.
Další cenou kterou Emma v poslední době získala je cena udělovaná na Kid's Choice Awards 2013, kde si fanoušci zvolili právě Emmu výtězkou v kategorii Nejlepší britská herečka! Opět moc gratuluji!

1 comment:

  1. Tak to jsou samé dobré zprávy :) Už se moc těším na fotky z předávání MTV, ale ještě víc na fotky z Cannes. Na film The Bling Ring se už moc těším a doufám, že ho budou dávat i u nás :) A k cenám moc gratuluju!

    ReplyDelete