June 15, 2013

On My Wishlist #3

Toto meme pochází z Book Chick City a jedná se o to, že každou sobotu sem dám jednu knihu, kterou si chci přečíst.


Eng. název: Suddenly Royal
Autor: Nichole Chase
Anotace:  Samatha Rousseau je zvyklá zašpinit si ruce. Tvrdě dře na získání magisterského titulu v oburu volně žijící živočichové a stará se o svého nemocného otce. Díky tomuto jejímu zaneprázdnění nemá vůbec čas na drby o celebritách nebo značkové oblečení. Takže když jí vévodkyně malé země Lilaria pozve na večeři Sam toho nečeká nic jiného než prodiskutování možného financování programu. Pravda jí změní život tak, jak to vůbec netušila.
Alex D'Lynsal se snaží udržet své jméno čisté. Jako koruní princ Lilarie má již na svém kontě nějaké ty snandální titulky, ty poslední ho přiměli k balení kufru a odjezdu do Ameriky. Řekl si, že si od žen dá pokoj - hlavně od těch na očích veřejnosti. Tak to také je, do doby než potká Samanthu Rousseau. Je divoká, tvrdohlavá a velmi sexy. Nemluvě o tom, že jde o dědičku panství v jeho zemi, což z ní dělá nejlepší novinku pro všechny bulvární plátky.
Zatímco se Sam snaží zorientovat ve světě plném bohadství a politiky, bude také muset zvládnout své city k Alexovi. Znamenají mnohem více než jen láskui; zamilovat se do něj by znamenalo nést váhu celé země na svých ramenách.

3 comments:

  1. Ďalšia dobre vyzerajúca kniha :D Znie to naozaj zaujímavo, opäť jeden z tých "princeznovských" príbehov. Inak, rada čítam tvoje články o knihách, filmoch a tebe. Keď si budem chcieť prečítať nejakú knihu, viem kde hľadať tipy :)

    ReplyDelete
  2. Tu knížku bych si hned přečetla!Měla bych zajít do knihovny a podívat se na nějaké bové knížky.Díky za super tip :-)

    ReplyDelete
  3. To znie zaujimavo :)Ak by sa mi dostala pod ruky rada si ju precitam Budes sem dávať aj nejaké tipy na filmy? :D

    ReplyDelete