June 29, 2013

On my wishlist #5

 Toto meme pochází z dílny Book Chick City a jedná se o to, že každou sobotu sem dám jednu knihu, kterou si chci přečíst.
Eng. název: Boy Nobody
Cz. název: Mise
Autor: Allen Zadoff
Anotace: Na jedinci nezáleží, záleží jen na misi. Potřebují perfektního vojáka. Někoho, kdo si dokáže zachovat chladnou hlavu. Někoho, kdo jedná bez soucitu, beze strachu, bez emocí. A proto vycvičili teenagera bez minulosti a beze jména. Je nenápadný, málokdo si ho všimne. Střídá města, školy, kamarády, na novém místě zůstane vždy jen krátce, ale pokaždé někdo zemře. Mise je splněna a on má před sebou nový úkol. Všechno je najednou jinak, když má zneškodnit starostu New Yorku. S jeho dcerou toho má mnoho společného a starosta mu připomíná otce. Hluboko uvnitř totiž sní o normálním životě, o lásce, o domově a o rodičích, o které přišel. Touží po obyčejném životě natolik, aby misi sabotoval?

2 comments:

  1. To zní opravdu zajímavě!!!!Moc ráda bych si tuto knihu přečetla..díky moc za super tip!! :-)

    ReplyDelete
  2. Myslím, že som našla knihu, ktorú si musím prečítať ;) :D Milujem príbehy na tento spôsob. Taký dá sa povedať stratený prípad... Pôsobí to v celku temne a to mám rada. Vďaka za to, že si to sem zverejnila, naozaj tu vždy nájdem knihy, ktoré vyzerajú skvelo (súdim podľa obsahu ale aj podľa obalu vyzerajú skvelo :D). Mimochodom, som rada, že je to u teba dobré :) Španielština je naozaj zaujímavý jazyk, prajem veľa chuti do učenia :) Ja sa tiež chcem učiť nejaký ten jazyk, asi si len budem zdokonalovať angličtinu a možno oprášim nejaké tie vedomosti z nemčiny zo základky. Alebo sa začnem učiť ruštinu :D Mala som ju tento rok na strednej v právaku a úprimne, nemám ju rada, ale možno sa takto do nej dostanem. Každopádne ti prajem pekné leto, uži si ho. Ja sa chcem pustiť aj do tých kníh, len nemám moc penazí na knihy a knižnica je momentálne u nás zatvorená. Budem musieť obchodiť kamarátky :D

    ReplyDelete