August 17, 2013

On My Wishlist #12

Toto meme pochází z dílny Book Chick City a jedná se o to, že každou sobotu sem dám jednu knihu, kterou si chci přečíst.
Název: Gone
Autor: Michael Grant
Anotace:  Mrknutím oka všichni zmizí.
Všichni kromě dospívajících, teenageři, středoškoláci. Ale nikde žádný dospělý. Žádní učitelé, policisté, doktoři, rodiče. Najednou také nefungují telefony, internet, televize. Neexistuje způsob jak si přivolat pomoc ani jak zjistit co se přesně stalo.
Vládne hlad. Zvířata mutují. A i sami teenageři se mění. Zjišťují že ovládají nové schoptnosti - nepředstavitelné, nebezpečné, smrtící sily, které každým dnem sílí.
Je to nový hrůzostrašný svět. Strany byli zvoleny, rýsuje se boj. Bohatí proti chudým. Silní proto slabým. Mocní proti bezmocným. A čas stále ubýhá: Na své narozeniny, zmizíte stejně jako všichni ostatní.

5 comments:

 1. Znova to vyzerá na skvelú knižku. Máš vkus. :)

  ReplyDelete
 2. To zní docela dost zajímavě :) Pokud knížka vyjde i u nás tak si ji ráda přečtu :) Mimochodem dneska jsem začala číst první díl Mediátorky :)

  ReplyDelete
 3. Dřív jsem o ní neslyšela, ale..souhlasím s holkama, co psali komentáře přede mnou :D:)

  ReplyDelete
 4. Jůů to vypadá zajímavě :))

  ReplyDelete
 5. Páni, vyzerá to na ďalší skvelý katastrofický knižný kúsok! Veľmi ma to zaujalo, vyzerá to dobre. Chcela by som si aspoň kúsok z tejto knižky prečítať. Tie posledné riadky anotácie znejú tak tajomne :D :)

  ReplyDelete