August 31, 2013

On My Wishlist #14

Toto meme pochází z dílny Book Chick City a jedná se o to, že každou sobotu sem dám jednu knihu, kterou si chci přečíst.
Název: Hush, hust (CZ: Zavržený)
Autor: Becca Fitzpatrick
Anotace: Nora Grey je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory.
Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“

3 comments:

  1. O tejto knižke som čítala, aj jedna kamarátka ju čítala a chválila si ju. Myslím, že by som si ju raz chcela prečitať, no teraz mám už zálusk na veľa kníh :D :)

    ReplyDelete
  2. Tuhle knížku jsem četla asi 3x a podle mě jsou knihy od Beccy úžasné ♥ Já si musím ještě přečíst poslední díl a mám za sebou celou tetralogii. Do Zavrženého se pusť, co nejdřív :)

    ReplyDelete
  3. Tuhle knížku si plánuju pořídit už hodně dlouho :)

    ReplyDelete