October 19, 2013

It's time for YouTube #14

Toto meme pochází od Julie R.

Všichni jistě víte, že posledních pár měsíců jsem si nejspíš vypěstovala závislost na YouTube, především na YouTuberech, kterých jsem objevila opravdu hodně!
Většina článků v této rubrice je věnována britským youtuberům, ani dnes tomu nebude jinak, akorát s tím rozdílem že to nebude youtuber ale youtuberka. Ano, konečně sem dám také nějakou tu zástupkyni žen v youtube komunitě. Tato dívka se jmenuje Zoe Sugg, více známá jako Zoella a na YT má přes 2 miliony odběratelů. Zoe se stejně jako každá jiná dívka zajímá o modu a nakupování atd. to jsou také věci, o kterých dělá většinu svých videí. Dále na jejím channelu taleznete různé collaborations s ostatními YouTubery a mám takový pocit, že tam má i pár vloggů. Mimo natáčení videí se také věnuje psaní blogu, který naleznete zde!
Zoe dává rady. co za produkty a oblečení a vše používat na podzim a v zimě. 

Zoe spolu s Marcusem Butlerem (link) dělá Accent Challenge! :)

Zoe, nejen že je hezká ale také je velice hodná a milá! Tady je jeden z důvodů proč ji mám ráda! Určitě doporučuji podívat se na toto video, protože je moc inspirativní a hezké!

Pokud se vám videa Zoe líbili a máte zájem jich zhlédnout více, tak navštivte její kanál na YouTube!

5 comments:

 1. Nepoznám ju, ale jej kanál vyzerá zaujímavo a niekedy si sama videá tohto typu pozerám :)
  Mimochodom, Monie, včera som si zaobstarala knižku Na vine sú hviezdy (Hviezdy nám nepriali) a aj keď som sa oficiálne do nej ešte naplno nepustila (prečítala som možno päť strán), som z nej nadšená ♥

  ReplyDelete
 2. Neznám jí, ale jak píšeš, vypadá mile :) Už jsem se na jedno video koukla a je fakt fajn :) Možná se podívám i na další!:)

  ReplyDelete
 3. Aj keď som v posledných dňoch nemala veľa času, v noci som sa dopracovala na 120-tú stranu :D Sakra, tá kniha je... dokonalá ? Slabé slovo! Je úžasná, neuveriteľná a Augustus... asi som sa zamilovala :D Vďaka Monie, že som sa vďaka tebe dostala k tak skvelej knihe :) A mimochodom, tag, v ktorom si ma označila je už na blogu :)

  ReplyDelete
 4. Presne, hneď ako tam písala, ako stále na ňu pozerá, už vtedy som sa do neho zamilovala :) Je to naozaj neskutočná kniha, tie ich dialógy a frázy :) Hádam sa aj film takto podarí, alebo aspoň z polovice tak dokonalo :)

  ReplyDelete
 5. je velice milá a videa jsou super, ale bohužel asi ne každá je tak při penězích, aby si mohla pořizovat tolik make-upu a oblečení :-D

  ReplyDelete