December 07, 2013

On my wishlist #28

Toto meme pochází z Book Chick City a každou sobotu uveřejním jednu knížku, kterou si chci přečíst.
Název: Mé sladlé šestnásté století
Autor: Rachel Harris
Anotace: Cat Crawford má za pár dní oslavit své sladké šestnácté narozeniny. Ovšem to poslední, co si Cat přeje, je extravagantní narozeninová party organizovaná její temperamentní nevlastní matkou. Alespoň malou útěchou jí je plánovaný rodinný výlet do magické Florencie. A když ji při prohlídce tohoto úžasného města zavede zvědavost do cikánského stanu, ocitne se přímo… v renesanční Florencii. 
Na tomto výletu do šestnáctého století, vyzbrojena pouze batohem plným věcí z budoucnosti, se Cat setká se svými předky. A nejen s nimi, vždyť v této době je Florencie plná známých umělců, kteří právě tvoří svá vrcholná díla. A samozřejmě není nouze ani o pohledné renesanční ctitele… Avšak podaří se Cat najít cestu zpět do moderní doby, nebo se její italské dobrodružství promění v italské navždy?

6 comments:

 1. Mám takové tušení, že tohle by mi vůbec nesedlo :oD Ale třeba se někdy potkáme v knihovně..

  ReplyDelete
 2. Mé sladké šestnácté století si chci taky pořídit :)

  ReplyDelete
 3. Mňa osobne táto kniha moc nezaujala, no nemusí byť zlá :)

  Mimochodom, Monie, musím ti ukázať tento fanart, asi si to už videla, ale aj tak.. Čo na to hovoríš ? Nie je to podarené ? :)
  http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/126/b/a/the_fault_in_our_stars_by_katuhreenuh-d64ax6a.jpg

  ReplyDelete
 4. Děkuju za pochvalu :) Mně teda přijde, že na těch fotkách vypadám docela tlustě, ale mamka říkala, že to dělají ty šaty :D Ale moc děkuju :) Vídeň si pokusím užít na 110%, hlavně se musím porozhlédnout po nějakém dárku pro mamku :D A Catching Fire je opravdu naprosto úžasný! Moc se mi líbil. Herecké výkony byly fantastické - a souhlasím, CF byl o něco lepší než jednička. Mně přišel takový pestřejší a detailnější :)

  ReplyDelete
 5. Táto kniha by sa mi podľa obsahu asi nepáčila, ale ktovie. :)

  ReplyDelete
 6. Ten fanart, ktorý si poslala je perfektný! Tá scénka v kine bola úžasná :) Neviem sa dočkať filmu, snáď to nevynechajú. Škoda len Augusta, neviem prísť na chuť tomu hercovi, ktorý ho má hrať, no :D Uvidíme, možno aj prekvapí :)

  ReplyDelete