March 08, 2014

On my wishlist #41

Toto meme pochází z Book Chick City a každou sobotu uveřejním jednu knížku, kterou si chci přečíst.
Název: Panika
Autor: Lauren Oliver
Anotace: Panika začala jako spousta věcí v Carpu, nudném malém městečku uprostřed ničeho – protože bylo léto a nebylo co dělat. O co v téhle hře jde? Je to prosté. Nemít strach.
Heather nejdřív ani nenapadlo, že by se do Paniky pouštěla. Nikdy by si nepomyslela, že je nebojácná a že by chtěla vyčnívat. Ale pak zjistí, že je tu něco a někdo, pro koho stojí za to bojovat, a je statečnější než kdy dřív. V sázce je příliš mnoho, ovšem výhra stojí za to, tolik peněz by jí umožnilo navždy opustit nenáviděné město a nechat starou Heather za sebou, pohřbenou v prachu.
Dodge se Paniky nikdy nebál, právě naopak. Pohání ho jeho tajemství, díky němu hladce prochází každým dalším kolem a je si sám sebou jistý. Ví, že vyhraje. Ale netuší, že není sám, kdo má tajemství. Všichni mají nějaký důvod proč hrát.
Heather a Dodgovi přinese hra nová spojenectví, překvapivá zjištění a možná i nějakou tu první lásku – a vědomí, že někdy nejvíc potřebujeme právě to, čeho se k smrti obáváme. 

4 comments:

 1. Tak to vypadá opravdu dobře:)

  ReplyDelete
 2. Rozmýšľala som nad touto knižkou, ale zatiaľ ešte nie som nejako na ňu naladená.

  ReplyDelete
 3. Paniku si chci taky pořídit :)

  ReplyDelete
 4. Jedna dokonalo-vyzerajúca kniha za druhou, Monie, kam ty na to chodíš ? Táto vyzerá úplne perfketne, niečo poriadne napäté. Rada by som sa k nej dostala, čo je asi málo pravdepodobné. Nič to však nezmení na tom, že o nej budem snívať :)

  ReplyDelete