March 15, 2014

On my wishlist #42

Toto meme pochází z Book Chick City a každou sobotu uveřejním jednu knížku, kterou si chci přečíst.
Název: Jen jeden den
Autor: Gayle Forman
Anotace: Když americká studentka Allyson potká během svého výletu do Evropy na pouličním představení Shakespearovy hry Večer tříkrálový bezstarostného holandského herce Willéma, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. A když je osud na druhý den svede dohromady znovu, Allyson udělá něco, co by sama od sebe nikdy nečekala: změní všechny své plány a odjede s Willémem do Paříže Po jediném společně stráveném dni a jedné noci se jiskra rozhoří v jasný plamen… dokud se Allyson na druhý den nevzbudí a nezjistí, že je pryč nejen její milenec, ale také její luxusní hodinky a s nimi i sen o velké lásce. Za jediný den se život mladé dívky převrátí naruby. Allyson se vrací do Států a jako poslušná dcera podle přání svých rodičů nastoupí na vysokou školu. Během prázdnin však znovu utíká do Paříže – aby našla odpovědi, vášeň a možná i skutečnou lásku, která ji od onoho osudového dne nedává spát.

4 comments:

 1. Abych řekla pravdu, tato kniha mě teda moc nezaujala..:D

  ReplyDelete
 2. Hm, mám pocit, že som videla podobný film. Ale neviem ako sa volal. Tam to bolo tiež, že ho spoznala a na druhý deň sa prebudila a on bol preč. Asi to bolo niečo na ten spôsob.

  ReplyDelete
 3. Těším se až u nás vyjde! :)

  ReplyDelete
 4. Tak, priznám sa, že toto je asi prvý krát, čo ma kniha v tvojom wishliste nezaujala :D znie to síce fájn, ale asi by som si ju neprečítala :)

  ReplyDelete